جک درب پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ تک لنگه

تعمیر جک پارکینگ تک لنگه

تعمیر جک پارکینگ تک لنگه

جک های پارکینگ، از ابزارهای پیشرفته است که در چند دهه اخیر، وارد بازار شده است. این وسیله، مانند دیگر تجهیزات برقی  ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. پس در صورت خرابی جک درب اتوماتیک، جای نگرانی ندارد زیرا اغلب خرابی‌های آن، قابل تعمیر می‌باشند.

در این مطلب به تعمیر جک پارکینگ تک لنگه  و نحوه تعمیر و عیب‌یابی آن پرداخته و نکات مهمی را در این خصوص، ارائه خواهیم داد. همچنین می‌توانید برای خرید و تعمیر جک پارکینگ تک لنگه با شرکت امن آوران با شماره تماس 02166066666 و یا 09129350933 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جک درب اتوماتیک چیست؟

جک های برقی پارکینگ با استفاده از انرژی الکتریکی برای باز و بسته کردن درب مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه اکثر درب های پارکینگ به جک برقی مجهز شده است و با استفاده از آن  باز و بسته می‌شوند.

جک برقی علاوه بر ساختمان های مسکونی، در ادارات و ساختمان‌های تجاری نیز استفاده میشود. استفاده ازجک پارکینگ، سبب راحتی باز و بسته کردن درب شده و به زمان زیادی نیاز نیست.

همچنین با استفاده از جک های برقی در درب های پارکینگ، نیاز به پیاده شدن از خودرو نمی‌باشد و در نتیجه با فشردن دکمه ریموت کنترل، می‌توان اقدام به باز و بسته کردن درب پارکینگ نمود.

جک های درب پارکینگ دارای دو نوع درب تک لنگه و و درب های دولنگه هستند. درب پارکینگ تک لنگه به صورت نود درجه باز می‌شود که برای پارکینگ‌هایی مناسب است که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب پارکینگ وجود نداشته باشد.

تعمیر جک پارکینگ تک لنگه

جک های تک لنگه پارکینگ، در یک طرف درب نصب میشود و وظیفه باز و بسته کردن درب را انجام می دهند و در مکان هایی استفاده می­شود که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد. جک های تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می­کند.

ویژگی های جک پارکینگ تک لنگه:

 • مدار فرمان کنترل پذیر
 • قابلیت نصب قفل برقی اتوماتیک
 • قدرت بالا برای حرکت در آوردن درب پارکینگ
 • شفت بلند برای کنترل دقیق تر درب پارکینگ برای ورود فشار کمتر به موتور

مزایای استفاده از جک پارکینگ تک لنگه

 1. صرفه جویی در زمان: در زمان استفاده از درب های لولایی قدیمی وقت زیادی صرف پیاده شدن از ماشین و باز کردن و سپس بستن درب میشد، که این علاوه بر صرف انرژی و زمان مضاعف امنیت فرد را نیز در خطر قرار می دهد. در صورتی که استفاده از درب برقی پارکینگ این مشکل را رفع کرده است.
 1. افزایش امنیت ساکنین: درب های لولایی امنیت مناسبی ندارند. در صورتی که بعد از تبدیل در لولایی به درب برقی، به راحتی قابل باز شدن نمیباشد و سطح ایمنی محیط به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می­کند.
 2. افزایش امنیت برای عابران: با حرکت آهسته درب، زمان ورود یا خروج وسایل نقلیه به پارکینگ، عابرین فرصت مناسبی جهت تشخیص تردد دارند.
 3. محدودیت آمد و شدها: فقط افرادی می توانند وارد مکان مورد نظر شوند که ریموت را در اختیار داشته باشند و این موجب افزایش امنیت ساکنین خواهد بود.

 افزایش عمر جک های پارکینگتک لنگه:

 1. تعویض به موقع باتری کنترل
 2. جلوگیری از ورود آب به ریموت
 3. نظافت چشمی جک پارکینگ
 4. استفاه از سایه بان برای چشمی جک پارکینگ
 5. روغن کاری مرتب جک های درب پارکینگ
 6. خریداری جک متناسب با وزن درب های پارکینگ

 جک های تک لنگه دارای دو نوع بازو بلند و کوتاه هستند. باید تناسب بین این محصولات با توان درب ساختمان حفظ شود. در صورتیکه از درب های تک لنگه و دولنگه و درب های پارکینگی بزرگ و یا اندازه کوچک استفاده میکنید باید به این موضوع توجه کنید. بهتر است قبل از خرید این جک ها با تکنسین مجرب این حوزه مشاوره و سپس اقدام به خریداری کنید.

تعمیر جک پارکینگی با امن آوران

شرکت امن آوران با سابقه ای بیش از دو دهه در زمینه خدمات تعمیر و نصب جک های پارکینگ و همچنین تعمیر کاران حرفه ای و با تجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان گزامی است.

در صورتی که نیاز به تعمیر جک پارکینگ تک لنگه و یا دو لنگه دارید نگران نباشید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در کمتر از دو ساعت کارشناس تعمیر جک پارکینگ برای شما ارسال میشود.

بله- تمامی مدل های جک پارکینگ قابل تعمیر هستند. در ابتدا باید توسط کارشناس تعمیر جک پارکینگ عیبا یابی شود. بعد از اینکه عیب یابی انجام شد مشکل جک به مشتری اعلام میشود و پس از تایید مشتری اقدام به تعمیر جک پارکینگ میکنیم. برای تعمیر جک پارکینگ تک لنگه خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

پس از اینکه درخواست تعمیر جک پارکینگ تک لنگه خود را به کارشناسان ما دادید در کمتر از 2 ساعت کارشناسان مادر محل شما حضور پیدا میکنند. تعمیر جک پارکینگ دو لنگه یک الی دوروز طول میکشد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *