نحوه ثبت سفارش

  1. روی گزینه "ورود - ثبت نام" کلیک کنید.
  2. محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.
  3. پس از انتخاب رنگ و فروشنده کالا روی " افزودن به سبد" کلیک کنید.
  4. شما میتوانید تعداد کالا را افزایش یا کاهش دهید . همچنین امکان حذف کالا از سبد وجود دارد.
  5. آدرس تحویل سفارش خود را انتخاب نمایید. امکان تغییر یا ویرایش ادرس در این مرحله وجود دارد
  6. در این مرحله امکان ثبت آدرس جدید و یا ویرایش آدرس های قبل وجود دارد. جهت افزودن آدرس جدید، موقعیت آدرس خود را روی نقشه انتخاب کنید. سپس آدرس و مشخصات تحویل گیرنده را ثبت نمایید.
  7. برای تکمیل خرید خود شیوه ارسال و بازه زمانی سفارش خود را انتخاب کنید. در صورتی که نیاز به دریافت فاکتورحقوقی دارید، تیک "خرید حقوقی می باشد" را فعال کنید. در صورتی که کالای شما با باربری یا از طریق پست ارسال شود، امکان انتخاب بازه زمانی وجود ندارد. - هزینه ارسال سفارشات عادی بالای پانصد هزار تومان در ارسال اکسپرس تهران و شهرستان ها رایگان و زیر پانصد هزار تومان بسته به حجم، وزن سفارش، مسافت و بازه ارسال میباشد. هزینه ارسال برای سفارشات چند مرسوله ای با توجه به تعداد مرسوله محاسبه میشود. - هزینه ارسال کالاهای سنگین ارسالی با باربری براساس وزن و ابعاد کالا محاسبه میشود و مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت میشود.
  8. در آخرین مرحله میتوانید شیوه پرداخت سفارش خود را انتخاب کنید. چنانچه کد تخفیف و یا کارت هدیه دارید در قسمت مشخص شده ثبت نمایید. در حال حاضر 2 شیوه پرداخت در سایت قابل انتخاب است: 1- پرداخت آنلاین توسط کارت های شتاب 2- پرداخت در محل با کارت بانکی (مختص سفارشات تحویل اکسپرس)