کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی در شرق تهران - تعمیر کرکره برقی در شمال تهران - تعمیر کرکره برقی در غرب تهران - تعمیر کرکره برقی تهران تعمیر موتور ساید کرکره برقی - تعمیر موتور کرکره برقی تعمیرات کرکره برقی در تهران - تعمیر کرکره برقی نحوه ارائه خدمات تعمیر کرکره برقی - تعمیر و نصب کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی در تهران

تعمیر کرکره

شرکت امن آوران با سابقه درخشان و همچنین رضایت اکثریت مشتریان در زمینه خدمات کرکره های برقی، درب های اتوماتیک، جک درب، دزدگیر – آیفون تصویری و دوربین های مداربسته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.

یکی ار این خدمات تعمیرات کرکره های برقی است. کرکره های برقی در حال حاضر بیشترین مشتری را به خود اختصاص داده است.این امر به دلیل این است که کرکره های برقی مزایای بسیاری دارد که در مقالات گذشته درباره آن توضیح داده ایم.

تعمیر کرکره برقی

اما خراب شدن کرکره برقی امری است که نمیتوان نادیه گرفت. خرابی کرکره های برقی موارد مختلفی دارد. گاها پیش امده مشکلاتی از قبیل: خرابی تیغه ها، باز یا بسته نشدن کرکره، موتور کرکره برقی، برق اضطراری کرکره برقی، خارج شدن تیغه ها از ریل و مشکلاتی دیگر که متفاوت است.

اما شرکت امن آوران علاوه بر نصب کرکره های برقی تعمیر کرکره برقی را انجام می‌دهید.
به این نکته توجه کنید در صورتی که کرکره برقی با مشکل مواجه شد اما هنوز کار میکرد هرچه زودتر باید آن را تعمیر کنید چون در صورتیکه دری تعمیر را انجام دهید هزینه های بیشتری دربرمیگیرد.

جهت تعمیر کرکره برقی میتوانید با شماره 09129350933 و یا 02166066666 تماس حاصل فرمایید و در مورد تعمیر کرکره برقی خود از ما مشاوره رایگان بگیرید.

تعمیر موتور کرکره برقی

از رایج ترین مشکلاتی در کرکره برقی ایجاد میشود خرابی موتور کرکره برقی است.

موتور کرکره برقی از مهمترین اجزا کرکره است. این قطعه یا دستگاه فرایند اصلی بالا و یا پایین بردن کرکره را انجام میدهد. این باز یا بسته شدن یا در واقع بالا/پایین رفتن کرکره توسط ریموت و ریسیور انجام میشود.

تعمیر موتور کرکره برقی با توجه به نوع توبلار یا ساید بودن آن متفاوت است و شما میتوانید جهت تعمیر موتور کرکره برقی با کارشناسان امن آوران تماس بگیرید.

تعمیر رسیور کرکره برقی

ریسیور یا همان برد کرکره برقی قطعه است که تمامی فرمان ها را به موتور کرکره برقی ارسال میکند. تمامی کرکره های برقی این قطعه را دارا هستند و قطعه بسیار مهمی است.

هنگامی که برای باز یا بسته شدن کرکره با استفاده از ریموت فرکانسی برای ریسیور ارسال میشود و بعداز تجزیه و تحلیل فرامین به موتور ارسال میشود و کرکره باز یا بسته میشود.

گاها پیش می آید که این قطعه با مشکل مواجه میشود و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. در صورتی که این اتفاق افتاد میتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و درخواست تعمیر و عیب یابی دهید.

تعمیر کرکره برقی مغازه

استفاده مغازه ها از کرکره برقی بسیار زیاد شده است. با توجه به افزایش روز افزون استفاده مغازه ها از کرکره های برقی نیاز به سرویس و همچنین رخابی آنها هم رو به افزایش است. اما علت خرابی کرکره مغازه ها چیست؟ همانطور که میدانید بر خلاف ساختمان های مسکونی، کرکره های برقی مغازه ها در فضایی است که گرما، سرما، نور خورشید، و عوامل محیطی زیادی رو آن تاثیر میگذارد.

به همین علت بهتر است مشتریانی که برای فروشگاه ها یا مغازه های خود از کرکره برقی استفاده میکنند سرویس آن را مرتب انجام دهند تا مشکلات جدی بوجود نیاید. یکی از مشکلاتی که در کرکره های برقی خرابی تیغه های کرکره برقی است. در صورتی کرکره برقی شما مشتریان محترم نیاز به تعمیر داشت شرکت امن آوران بصورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی در تمامی نقاط تهران است.

چرا تعمیر کرکره برقی امن آوران

 تعمیر تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی ورق های آلومینیومی به هم پیوسته است که در کنار یکدیگر شکل یکپارچه را تشکیل میدهد. تیغه های کرکره برقی انواع مختلفی دارد. از دلایلی که ممکن است تیغه های کرکره دچار مشکل شود خارج شدن تیغه ها از ریل است.

این خرابی گاهی ممکن است بدلیل تغییرات اب و هوایی است. یکی دیگر از دلایل خرابی تیغه ها به این علت است که زمانی که کرکره برقی را نصب میکنند اندازه ها را بدرستی نمیگیرند و باعث میشود به مرور زمان تیغه ها دچار مشکل شوند.

همچنین در صورتی که از تیغه های معمولی استفاده شود امکان اینکه تیغه ها زودتر دچار مشکل شود بیشتر است.
شما مشتریان گرامی دقت کنید زمانی که سفارش نصب کرکره برقی میدهید حتما تیغه های خود تیغه خوب و با کیفیت فارش دهید.

شرکت امن آوران از بهرین شرکت های نصب و تعمیر کرکره برقی در تهران است و میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شکستن کرکره برقی

شکستن کرکره برقی هم از دلایل تعمیر کرکره برقی است. اما سوال این است که چرا شکستن کرکره برقی اتفاق می افتد؟

شکستن کرکره برقی دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل شکستن کرکره برقی این است که فشاری بیش از توان تیغه ها وارد میشود و منجر به شکستن کرکره برقی میشود.

اما از دیگر دلایل شکستن کرکره برقی این است که فاصله کنار ریل ها را در نظر نمیگیرند منجر میشود که کرکره برقی شکسته شود. در صورتی که کرکره برقی شما منجر به شکستن شد میتوانید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

تعمیر کرکره برقی فوری

 باز شدن خود به خود کرکره برقی

برای شما هم گاهی پیش امده است که کرکره برقی به طور خودکار باز میشود. این مورد هم از خرابی های کرکره برقی است که بسیار حائز اهمیت است. از عمده دلایلی که باعث میشود کرکره برقی بصورت خودکار باز شود این است که ایرادی در موتور آن پیش امده و باید توسط کارشناس فنی موتور بررسی و در صورت نیاز به تعمیر موتور کرکره باز شود. یکی دیگر از دلایل باز شدن خودکار کرکره برقی این است که مشکلی در میکروسیئیچ آن بوجود امده است و بهتر ات قبل از هر کاری توسط یک کارشناس فنی کرکره برقی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز آن را تعمیر کنند. اما رایج ترین مشکل مشکل در برد کرکره برقی است که امکان دارد به دلیل خرابی در برد کرکره برقی است که برد کرکره برقی از قطعات مهم کرکره است و با توجه به مهم بودن این قطعه باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای عیب یابی آن انجام شود در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیر برد توسط یک تعمیرکار ‌کرکره برقی انجام شود.

خراب شدن چشمی کرکره برقی

از ساده ترین ایرادات کرکره برقی ایراد در چشمی آن است که خود مشتری میتواند آن را بررسی کند. چشمی کرکره برقی از مهم ترین اجزا نصب کرکره است. چون وجود چشمی کرکره برقی از بیار از مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. اما گاهی پیش می اید کثیف بودن چشمی باعث میشود تا چشمی کار نکند که مشتری میتواند با استفاده از یک دستمال مرطوب چشمی را تمیز کند. اما اگر با تمیز کردن چشمی باز هم مشکل داشت بهتر است چشمی را دستکاری نکنیم و از یک کارشناس فنی کمک بگیریم. همچنینمیتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

ایراد ریموت کرکره برقی

از رایج ترین ایرادات کرکره برقی تمام شدن باطری ریموت ات که منجر میشود که فرکانس برای برد ارسال نشود. بهترین کار این است که هنگامی که ریموت کار نکرد ابتدا باطری ها را تعویض کنیم و سپس تست کنیم. در صورتی که ایراد وجود داشت ممکن است ایراد در برد باشدو بهترین کار این است که ابتدا فرستنده ای که روی دیوار نصب میشود را بصورتدستی تست کنیم. گاهی مشکل از فرستنده است.

هزینه تعمیر کرکره برقی مغازه

هزینه های تعمیر کرکره برقی بصورت دقیق مشخص نیست چون تا کارشناس فنی شرکت کرکره برقی را عیب یابی نکند مشخص نمیشود. گاهی اوقات نیاز به تعمیر میشود و گاهی اوقات نیاز به تعویض به همین دلیل هزینه تعمیر کرکره برقی متغیر است. برای درخواست تعمیر کرکره برقی میتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
امتیاز به این مطلب
3.5/5
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *