کرکره برقی

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی - آموزش نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی در تهران

نسل جدید درب های اتوماتیک کرکره های برقی نام دارد. کرکره های برقی از زمانی که وارد زندگی امروزه شده است کاربرد های و مزایی بسیار زیادی دارد. از مهم ترین مزایای این نوع درب های اتوماتیک به امینت آن میتوان اشاره کرد. این نوع درب ها به وسیله یک ریموت که فرکانس و فرامین را به برد ارسال میکند. بعد از ارسال فرکانس به برد فرامین به موتور کرکره برقی ارسال میشود و باعث باز یا بسته شدن کرکره برقی میشود. همچنین نوعی از کرکره های برقی ضد حریق هستند. این نوع کرکره ها را پلی کربنات نام دارد. تیغه های پلی کربنات علاوه بر اینکه ضد حریق هستند زیبایی آن محل را هم فراهم میکند. الیته نکته بسیار مهم این است که کرکره های پلی کربنات به نسبت کرکره های دیگر قیمت بالاتری دارند. برای نصب کرکره برقی باید علاوه بر ابزار و تجهیزات عام و مهارت ان را نیز داشته باشیم. اجزا کرکره برقی عبارتند از: موتور کرکره برقی، تیغه کرکره، ریل، چشمی، فلاشر، ریموت و…. برای آشنایی بیشتر با کرکره های برقی میتوانید مقاله انواع کرکره برقی را مطالعه نمایی. شرکت امن آوران از بهترین شرکت های نصب کرکره برقی در تهران است. همچنین شما مشتریان گرامی جهت نصب کرکره برقی میتوانید با ما تماس بگیرید.
نصب کرکره برقی تضمینی

قیمت نصب کرکره برقی

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت نصب کرکره برقی موثر است. یکی از مهمترین عوامل موثر موتور کرکره برقی است. موتور کرکره برقی در واقع مهمترین قسمت کرکره است. زمانی که موتور کرکره برقی دچار مشکل شود کرکره برقی باز یا بسته نمیشود. اما عامل دیگری که در قیمت کرکره برقی موثر است تیغه های کرکره است. تیغه کرکره برقی ورق های آلومینیومی به هم پیوسته هستند.

جنس های تیغه های کرکره متفاوت هستند که این تیغه ها عبارتند از: تیغه های آلومینیومی، گالوانیزه، فولادیو پلی کربنات. در واقع قیمت نصب کرکره برقی هر متر مربع محاسبه میشود. به عنوان مثال هر متر مربع 500.000 تومان میباشد. دیگر عواملی که میتواند در قیمت نصب کرکره برقی موثر باشد فضای مورد نظر، عرض دهنه، ابزارهای ضروری که مورد استفاده قرار میگیرد است.

برای محاسبه دقیق تر قیمت کرکره برقی میتوانید به مقاله کرکره برقی مراجعه کنید و نحوه محاسبه آن را مطالعه نمایید. همچنین کارشناسان فروش امن آوران بصورت 24 ساعت شبانه روز میتوانند بصورت تلفنی به مشتریان گرامی مشاوره رایگان بدهند.

آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار

موتور توبلار نوعی از موتور های کرکره برقی است. این نوع موتور ها بیشتر برای محل هایی که کم تردد است مورد استفاده قرار میگیرد. حال قصد داریم در این مقاله نصب کرکره برقی با موتور توبلار را آموزش دهیم.

اما قبل از نصب دو نکته بسیار حائز اهمیت است. نکته اول این است که باید شفت ها تراز شود و همچنین تنظیم رو به پایین قسمت موتور کرکره برقی است. نکته دوم این است که موتور کرکره برقی باید مجهز به بیس های استاندارد در دو طرف پایه موتور کرکره برقی و انکپ باشد.

در ادامه به مراحل نصب میپردازیم:

برای شروع ابتدا باید برد کنترل یا سوئیچ دستی نصب شود. اما نصب سیم ها در برد فرمان که به صورت زیر است.

 • سیم آبی: مشترک
 • سیم سبز زرد: ارتنه
 • سیم مشکی: چپ گرد
 • سیم قهوه ای: راست گرد

تنظیم حدبالا میکروسوئیچ

در ابتدا ورودی برق را پیدا کنید. سپس دکمه ای که در بالای ان قرار داده شده است را فشار دهید، و در صورتی که نیاز به بیشتر شدن است پیچ قرمر را به سمت علامت + بچرخانید. بعد از اینکه به حد مورد نظر رسید پیچ را تکان نداده و سپس دکمه STOP را فشار دهید.

 • توجه داشتید باشید در این مرحله از نصب به هیچ وجه پیچ سبز را حرکت ندهید.

نصب تاج موتور و تبدیل میکروسوئیچ

در این مرحله از نصب باید حلقه پلاستیکی را تا انتها وارد موتور کرکره برقی کنید سپس تاج آن را نصب کنید. سپس باید بست های فلزی را نصب نمایید تا ثابت بماند.

نصب موتور در شافت

یکی از مهمترین مراحل مراحل، نصب موتور در شافت است. باید دقت داشته باشید که سوراخ ها برای ثابت نگه داشتن شافت به موتور برخورد نکنند.

نصب اندکپ و لوله

برای نصب لوله و اندکپ باید موتور را درون لوله برده و پیچ‌های سر موتور توبلار را نصب کنید. سپس اندکپ را در قسمت انتهایی قرار دهید.

تنظیم حد پایین میکروسوئیچ

در این مرحله از نصب باید حد پایین تنظیم شود. در ابتدا باید ورودی برق را پیدا کنید و سپس دکمه پایین را فشار دهید. در صورتی که نیاز به بیشتر کردن دارد پیچ سبز را در جهت علامت + حرکت دهید. دقت کنید در این مرحله به حرکت دادن پیچ قرمز نمیباشد.

نحوه استفاده از خلاص کن دستی

در صورتی که برق قطع شد و قصد استفاده از خلاص کن را داشتید ابتدا برق وروردی به سیستم را قطع نمایید. سپس با استفاده از آچار، آچار را وارد کنید و بچرخانید. با این روش موتور به سمت بالا و پایین حرکت میکند.

آموزش نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی علاوه بر دانش نیاز به مهارت و تجربه کافی است. در صورتی که مهارت و تجربه ندارید این کار را به تنهایی انجام ندهید.
مراحل نصب کرکره برقی به صورت زیر است:
 • نصب پروفیل کرکره
 • نصب صفحه پلیت کرکره
 • نصب شفت کرکره
 • نصب اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی
 • نصب رسیور کرکره
 • نصب تیغه های کرکره
 • تنظیم کردن حد بالا و پایین کرکره
 • نصب جا قفلی کرکره

نکات مهم نصب کرکره برقی

برای نصب کرکره های برقی نکاتی بسیار زیادی است که حائز اهمیت است. توجه نکردن به هر کدام از این نکات ممکن است منجر به مشکلاتی شود. بررسی محل مورد نظر که ایا مناسب نصب کرکره برقی میباشد یا نه. انتخاب صحیح موتور کرکره برقی. تنظیم صحیح حد بالا و پایین کرکره. برش دقیق تیغه های کرکره. همچنین نکاتی دیگری هم در نصب کرکره برقی وجود دارد اما دراین بخش مهم ترین های آنها را بیان کردیم. درصورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

آموزش رایگان نصب کرکره برقی

شرکت امن اوران با توجه به سابقه درخشان خود به افرادی که قصد دارن اینده شغلی خود را تامین کنند نصب کرکره برقی را آموزش میدهد. اگر قصد دارید اینده شغلی و مالی خود را تامین کنید و درامد بالای 20 میلیون تومان داشته باشید میتوانید در دوره نصب کرکره برقی شرکت کنید، و پس از گذراندن دوره در شرکت امن آوران استخدام شوید. همچنین میتوانید جهت مشاوره رایگان در مورد کارآموزی با شماره 09129350933 تماس حاصل فرمایید.

نصب کرکره قدیمی

با توجه به پیشرفت در زیمنه درب های اتوماتیک استفاده از کرکره قدیمی بسیار کم شده است. حتی افراد و فروشگاه هایی که دارای کرکره های قدیمی هستند هم اقدام به تعویض با کرکره برقی کرده اند.  کرکره قدیمی معایبی زیادی داشت. از جمله معایب کرکره قدیمی میتوان به سرو صدای زیاد ان و همچنین دستی بودن آن اشاره کرد. همچنین کارایی و مزایایی که کرکره های برقی دارد قابل مقایسه با کرکره های قدیمی و دستی نیستند. شرکت امن اوران هم نصب کرکره های برقی و همچنین تعویض کرکره قدیمی با کرکره های برقی را انجام میدهد. جهت استعلام قیمت و کارشناسی میتوانید با شماره 09129350933 تماس حاصل فرمایید.

نصب کرکره برقی روی استخر

از دیگر کاربرد هایی که کرکره های برقی دارد این سات که به عنوان روکش برای استخر ها مورد استفاده قرار میگیرد. اما برای روکش استخر از کرکره استفاده میکنند؟ این کار مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله مزایای آن صرفه در مصرف انرژی برق و گاز است. دیگر مزیت آن جلوگیری از ورود آلودگی ها به آب است. همچنین این روکش از تبخیر آب در روزهای گرم تاستان نیز جلوگیری میکند. اما این روکش ها امنیت کودکان را نیز بالا میبرد. بدلیل اینکه از سقوط کودکان به داخل استخر جلوگیری میکند. قیمت کرکره برقی استخر هم با توجه به تیغه ها، موتور و ابعاد آن متفاوت است. میتوانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری:

برای نصب کرکره برقی با توجه به اینکه کار ساده ای نیست بهتر است از یک نصاب کرکره برقی استفاده کنید. همچنین فضایی که میخواهید در آنجا کرکره برقی نصب کنید بسیار مهم است. در نصب کرکره برقی ریزه کاری هایی دارد که در صورتی که رعایت نشود ممکن است مشکلات جدی ایجاد شود.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *