جک درب پارکینگ

جک پارکینگ

جک پارکینگ امن آوران

جک پارکینگ

جک پارکینگ نامی که بسیار شنیده شده است و در حال حاضر کمتر ساختمانی است برای درب پارکینگ خود جک برقی استفاده نکند. برای آشنایی بیشتر با جک پارکینگ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و نظرات خود را برای ما در انتهای این مقاله در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.

اما همانطور که در بالا اشاره کردیم کمتر ساختمانی است درب پارکینگ خود بصورت اتوماتیک نکرده باشد. اما چرا این اتفاق افتاده است که درب های پارکینگ را برقی کرده اند؟

در ابتدای کار جک های برقی از کشور های خارجی مانند ایتالیا و آلمان وارد ایران میشد اما با گذشت زمان و الگو برداری از نمونه های خارجی تولید کنندگان ایرانی هم محصولاتی تولید کردند که با محصولات خارجی رقابت میکنند.

مزایای جک پارکینگ

جک پارکینگ برای راحتی و سهولت استفاده از درب های ورودی استفاده میشود. این نوع جک های برقی یا همان جک بازویی دارای مزایایی است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

در گذشته قبل از ورود جک‌پارکینگ و استفاده برای ساختمان ها شخصی که قصد ورود به پارکینگ را داشت باید از خودرو پیاده میشد و درب را باز و بعد ورود باید مجددا از خودرو پیاده و درب را قفل میکرد. اما با اسستفاده از جک پارکینگ با استفاده از یک ریموت درب باز و بعد از ورود درب بصورت اتوماتیک بسته میشد و در زمان هم صرفه جویی میشود.

از دیگر مزایای جک پارکینگ بالا برد سطح امنیت درب,عدم ورود افراد ناشناس، کنترل تردد ساکنین اشاره کرد.

بهترین جک درب پارکینگ ایرانی

در پاراگراف بالا اشره کردیم که جک‌پارکینگ مدل های ایرانی و خارجی دارد. در داخل ایران تولید کنندگانی جک‌پارکینگ تولید کرده اند. برند هایی همچون:

  • بیت کروم
  • سیماران
  • محک
  • یوتاب
  • میلان

و برندهای دیگری کمتر مورد استفاده قرار میگیرند. از بین نام های بالا جک پارکینگ بیت از بهترین جک های پارکینگ ایرانی است که میتوانید برای درب های پارکینگ خود استفاده کنید. برای خرید و نصب جک پارکینگ بیت کروم میتوانید با شماره 02166066666 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر جک پارکینگ

همانطور که میدانید هر وسیله برقی نیاز به نگهداری صحیح دارد. در صورتی که به طور صحیح استفاده و نگهداری نشود وسیله برقی دچار اختلال و نیاز به تعمیر پیدا میکند. از مهمترین دلایلی که جک‌پارکینگ نیاز به تعمیر پیدا میکند عدم نصب صحیح جک پارکینگ است. اما رایج ترین خرابی های جک پارکینگ عبارتند از: تعمیر برد جک پارکینگ، تعمیر ریموت جک پارکینگ، تعمیر بازو جک پارکینگ، تنظیم زمان بسته شدن جک پارکینگ و …. است.

در صورتی که با ساختار جک‌پارکینگ آشنایی ندارید و جک‌پارکینگ شما دچار مشکل شده است میتوانید با کارشناسان فنی ما در تماس باشید.

نصب جک پارگینگ

یک نکته بسیار مهم و فریبنده که بسیاری از مشتریان را به اشتباه انداخته است. بسیاری از مشتریان برای اتوماتیک کردن جک‌پارکینگ اقدام به خرید جک پارکینگ میکنند و با استفاده از دفترچه راهنما اقدام به نصب جک پارکینگ میکنند که این کار بسیار اشتباه است. نکته اول اینکه نصب هر جک‌پارکینگ با جک‌پارکینگ دیگر کاملا متفاوت است. نکته دوم این است که نصب جک‌پارکینگ را نمیتوان بر اساس دفترچه آن انجام داد.

پس حتما برای نصب جک پارکینگ حتما از نصب جک پارکینگ کمک بگیرید.

قیمت جک پارکینگ

جک پارکینگ مدل های ایرانی و خارجی دارد. همچنین جک پارکینگ دو نوع تک لنگه و دو لنگه وجود دارد. با توجه به مدل و نوع آن قیمت آن تعیین میشود. دقت کنید که انتخاب صحیح جک پارکینگ در کارایی آن بسیار تاثیر دارد. مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت جک پارکینگ موثر است وزن درب، میزان تردد از درب، ابعاد درب و تک لنگه و دولنگه بودن رب است.

با توجه به اینعوامل قیمت دقیقی نمیتوان برا جک پارکینگ اعلام کرد در صورتی که قصد استعلام قیمت جک پارکینگ را دارید با شماره 02166066666 تماس حاصل فرمایید.

خرید جک پارکینگ

شرکت امن آوران علاوه بر نصب و تعمیر جک پارکینگ فروش آن را هم انجام میدهد. همچنین کارشناسان فنی امن آوران با توجه به نیاز مشتریان خود پیشنهاد جک پارکینگ میدهد. برای مشاوره خرید جک پارکینگ میتوانید با شماره 02166066666 تماس حاصل فرمایید.

بهترین مارک جک درب پارکینگ ایتالیایی
جک پارکینگ BFT

شرکت BFT ایتالیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان جک درب پارکینگ در دنیا است که محصولات بسیار با کیفیت و مطمئنی را طراحی و تولید میکند. همچنین شرکت بی اف تی محصولات دیگری هم تولید میکند.

تمامی محصولات شرکت BFT با ولتاژ ۲۴ ولت کار می کند که نسبت به ولتاژ ۲۲۰  ولت ساخت تجهیزات آن سخت تر و پر هزینه تر است, اما مزیت ولتاژ ۲۴ ولت نسبت به ۲۲۰ ولت هم بیشتر است. موتور جک های ۲۴ ولت نسبت به ۲۲۰ ولت کمتر داغ میکند و این باعث می‌شود میزان تردد و دفعات باز و بسته شدن جک پارکینگ ۲۴ ولت بیشتر باشد. همچنین لرزش و ارتعاشات این جک کمتر است.

جک های درب پارکینگ bft در سه مدل الکترومکانیک به نام فوبوس Bt و A25 و A40 و در سه مدل هیدرولیک لوکس ال .لوکس جی. لوکس بی. تولید میشوند و مدل های الکترومکانیک فوبوس bt برای درب های سبک تا هر لنگه وزن ۲۵۰ کیلوگرم مورد استفاده قرار می‌گیرد مدل A25 شرکت BFT به ازای درب های تا هر لنگه ۴۰۰ و مدل  A40 تا ۵۰۰ کیلوگرم قابل استفاده هستند. سری هیدرولیک هم برای ترددهای بسیار بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

جک درب پارکینگ FACC

فکر نمیکنم معروف تر از برند facc ایتالیا در ایران وجود داشته باشد. بسیاری از اماکن دولتی و حساس و منازل مسکونی در چند سال گذشته از جک فک ایتالیا استفاده کرده اند و رضایت بالایی داشتند.

شرکت facc ایتالیا قویترین و با کیفیت ترین جک های ۲۲۰ ولت پارکینگ دنیا را تولید میکند و در دو مدل الکترومکانیک و هیدرولیک به بازار عرضه می کند.

مدل الکترومکانیک شرکت فک  که در ایران بسیار متداول است جک ۴۱۲ است، که توانایی جابجایی وزن ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب را دارد.

 مدل های هیدرولیک جک پارکینگ فک هم سری ۴۰۲ است که در دو مدل SBS و CBC و برای وزن های مختلف در دسترس است .نقطه ضعف برند facc قیمت بسیار بالای آن در سال های اخیر است که تقریبا بیشتر مشتریان را از خرید آن منصرف میکند محصولات فک دارای ۴ سال گارانتی است و خدمات نسبتا خوبی را ارائه می‌دهد.

جک‌پارکینگ را میتوان توسط آیفون تصویری باز کرد که این امکان در بعضی از  شرکت های تولید کننده آیفون تصویری وجود دارد.همچنین با استفاده همزمان از جک درب پارکینگ آیفون تصویری و دزدگیر منزل شما میتوانید منزل خود را در برابر سرقت ایمن کنید. برای تهیه بهترین سیستم های حفاظتی میتوانید با ورود به لینک های داخل این متن از محصولات گذر کنترل دیدن نمایید و در صورت نیاز به مشاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جک پارکینگ نایس

شرکت نایس سال هاست که در ایران فعالیت میکند و محصولات بسیار با کیفیتی را تولید و روانه بازار میکند. از ویژگی های شرکت نایس تنوع بسیار بالای محصولات این شرکت است که در وزن ها و ابعاد مختلف در دو سری ۲۴ و ۲۲۰ ولت تولید میشوند.

تقریبا تمامی جک های شرکت نایس الکترومکانیک هستند. اما برای تمامی وزن ها از ۲۵۰ کیلو تا ۱۰۰۰ کیلو، محصولات مختلف ساخته است.

دو سری وینگو و تونا معروف ترین محصولات این شرکت هستند. سری تونا قوی ترین جک های درب پارکینگی هستند.

جک درب پارکینگ V2

شرکت V2 محصولات با کیفیت را تولید میکند که توانسته نظر مشتریان خود را در سراسر جهان جلب نماید. این برند در ایران چندین سال است که فعالیت دارد و فروش بسیار بالایی را داشته است. از دلایل آن میتوان به کیفیت و قیمت ارزان آن نسبت به دیگر برند های ساخت ایتالیا اشاره کرد. تنوع محصولات v2 در ایران خیلی بالا نیست اما محبوب ترین مدل این شرکت کالیپسو است که با طراحی زیبا و کار آمد توانست جایگاه خوبی در بازار پیدا کند و بیشتر فروش این برند در ایران جک پارکینگی کالیپسو است .

جک پارکینگ پرتکو

جک‌پارکینگ پروتکو ساخت کشور ایتالیا و با موتورهای قدرتمند و با کیفیت خود جایگاه خوبی را در میان رقبای ایتالیایی خود در ایران دارد.

 محصولات پرتکو موجود در ایران از لحاظ ظاهری چندان چشم نواز نیستند، اما از لحاظ کیفیت و اطمینان بسیار عالی و دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. اکثر محصولات پرتکو ۲۲۰ ولت هستند و تنوع این برند چندان بالا نیست. محبوب ترین مدل پرتکو در ایران لیدر ۴ است که یکی از پرفروش ترین جک های درب پارکینگ است. شرکت سیماران وارد کننده محصولات پرتکو است و دو سال گارانتی را برای جک درب پرتکو در نظر گرفته است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *