جک درب پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ دو لنگه

تعمیر جک پارکینگ دو لنگه

تعمیر جک پارکینگ دو لنگه

از مهم ترین ملزوماتی که برای یک ساختمان استفاده میشود جک های برقی برای درب پارکینگ است. این جک ها یا بازو های درب باعث میشود تا درب های پارکینگ را بصورت اتوماتیک باز و بسته کنیم. جک های برقی دارای دو نوع هستند.

  • جک های پارکینگ تگ لنگه
  • جک های پارکینگ دو لنگه

جک های پارکینگ تک لنگه برای درب هایی استفاده میشود که بصورت تکی هستند. نوع انتخاب جک بستگی به وزن درب و همچنین تعداد آن بستگی دارد. اما جک های پارکینگ دو لنگه برای درب هایی که دوتایی هستند استفاده میشود. جک های درب پارکینگ را باید بصورت اصولی نصب شود. در صورتی که اصولی نصب نشود و اندازه ها درست تنظیم نشود ممکن است مشکلاتی جدی به وجود آورد.

علاوه بر نصب نحوه نگهداری از جک پارکینگ بسیار مهم است. در صورتی که به درستی نگهداری نشود نیز به تعمیر پیدا میکند.

تعمیر جک پارکینگی

برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه بهتر است از یک متخصص در زمینه تعمیر جک پارکینگ کمک بگیرید. خرابی هایی جک های درب متفاوت است و باید با دقت بررسی و عیب یابی شود. خرابی های رایج جک های پارکینگ عبارنتد از:

  • خرابی برد جک پارکینگ
  • خرابی ریموت جک پارکینگ
  • چشمی
  • خراب شدن هر لنگه از جک ها

هر کدام از موارد بالا ممکن است دچار مشکل شوند. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که درب پارکینگ باز شود و بسته نشود و یا بالعکس. زمانی که این اتفاق افتاد ابتدا ریموت کنترل را بررسی کنید. شاید باطری آن تمام شده باشد.اگر ریموت مشکلی نداشت ممکن است چشمی ها دچار مشکل شده باشند.

میتوانید با استفاده از یک دستمال مرطوب چشمی ها را تمیز کنید و کجدد تست کنید. برای بررسی برد جک پارکینگ و همچنین تعمیر برد جک پارکینگ بهتر است از یک مختصص کمک بگیرید. چون ممکن است با دستکاری آن مشکل بزرگتری ایجاد شود که هزینه آن به مراتب بیشتر میشود.

اگر نیاز به یک متخصص برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه دارید لطفا با شماره 09129350933 تماس بگیرید. کارشناسان امن اوران بصورت شبانه آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است.

نصب جک پارکینگ دو لنگه

بیشتر 80 درصد از درب های پارکینگ بصورت اتوماتیک هستند. با توجه به این نکته باید گفت که نصب جک پارکینگ علاوه بر تخصص باید مهارت نصب هم داشته باشید. نصب جک پارکینگ کار دشواری است و اگر در مورد آن تخصصی ندارید حتما از یک مختصص کمک بگیرید.

در زمان نصب اندازه گیری و قسمتی که جک باید نصب شود بسیار مهم است. کوچکترین اشتباه ممکن است ضرر بسیار زیادی وارد کند. برای نصب جک پارکینگ و یا تعمیر جک پارکینگ دو لنگه با ما تماس بگیرید.

نحوه تنظیم بسته شدن جک های دو لنگه

با توجه به اهمیت تنظیم دقیق زمان باز و بسته شدن درب پارکینگ می توان از دو روش برای تنظیم بسته شدن جک های دو لنگه پارکینگ استفاده کرد. برای تنظیم جک دو لنگه می توان از گزینه دکمه تایمر در مدار فرمان استفاده کرد. همچنین میتوانید از دکمه Dip Switch برای تنظیم جک ها استفاده کرد.

البته بهتر است در صورت عدم آشنایی با ساختار درب های برقی و تنظیمات آن ها از یک مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر درب برقی پارکینگ کمک بگیرید. در ادامه نحوه تنظیم بسته شدن جک های دو لنگه با هر یک از این روش ها را توضیح می دهیم.

تنظیم جک های دو لنگه با استفاده از دکمه تایمر

همان طور که از نام آن مشخص است، در این روش برای تنظیم بسته شدن جک های دو لنگه باید از مدار فرمان کمک بگیرید. در مدار فرمان می توان بخش های مختلف و عملکرد های متفاوت درب های برقی را تنظیم کرد. یکی از این موارد، تنظیم زمان باز و بسته شدن درب های برقی است. برای این کار باید از دکمه تایمر در مدار فرمان استفاده کرد.

با استفاده از این دکمه می توان تایم های مختلف را مشاهده کرد و بعد از تعیین زمان مورد نظر با فشار دادن این دکمه زمان باز و بسته شدن جک های دو لنگه را ثبت کنید. فاصله زمانی که در هر لنگه درب باز و یا بسته می شوند، فاصله ای است که دو بار دکمه تایمر مدار فرمان را فشار می دهید. برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه با شماره 09129350933 تماس بگیرید.

تنظیم با استفاده از Dip Switch

در روش بعدی از Dip Switch برای تنظیم کردن جک های دو لنگه پارکینگ استفاده می شود. این دکمه روی مدار فرمان قرار گرفته است.

در مدار فرمان درب های برقی سه عدد از این دیپ سوییچ ها وجود دارد که می توان از آن ها برای تنظیم زمان دقیق باز و بسته شدن جک درب های برقی استفاده کرد. اما برای این که بتوان از این روش زمان باز و بسته شدن جک های دو لنگه نسبت به یک دیگر را تنظیم کرد، باید از دکمه Dip Switch استفاده کرد که اختصاصا برای این منظور روی مدار فرمان قرار داده شده است.

با فعال کردن این دکمه، زمان بسته شدن خودکار دو لنگه جک درب نسبت به هم به درستی تنظیم شده و دیگر جک ها به هم برخورد نخواند کرد. با توجه به پیچیده بودن جک های پارکینگ میتوانید برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه با شماره 02166066666 تماس بگیرید.

ریست جک پارکینگ

ریست کردن جک پارکینگ، به معنای پاک شدن تمام برنامه های داده شده به سیستم و بازگرداندن آن به تنظیمات اولیه میباشد. انجام این کار، باید متناسب با مدل و ساختار درب و پنل کنترلی آن انجام گردد.

برای مثال، درب های ریموت داری که دارای نمایشگر هستند، در بخش LCD تنظیم کننده کل سیستم، باید برای ریست کردن تنظیمات ارائه شده اقدام کرد. در عمده، ریست کردن درب برقی ریموت دار، به کمک قطع کردن برق و پاک کردن برنامه ها انجام می گردد. با فشار دادن دکمه های close و open روی ریموت، به صورت همزمان با هم عملیات ریست کردن ریموت جک پارکینگ انجام می شود.

بهتر است در خصوص بروز مشکل در خصوص عملکرد درب های ریموت دار و اتوماتیک، از تکنسین های مجرب جک پارکینگ کمک بگیرید و حتما برای انجام هر عملیاتی نیز به دفترچه راهنمای درب برقی مراجعه کنید. میتوانید برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه با شماره 09129350933 تماس بگیرید.

خدمات سرویس و نگهداری جک پارکینگ دو لنگه

بهترین کاری که یک مدیر ساختمان میتواند انجام دهد استفاده از خدمات سرویس نگهداری جک پارکینگ دو لنگه است. خدمات سرویس نگهداری به این صورت است که با یک هزینه بسیار پایین بصورت دوره ای هر سه یا چهار ماه انجام میشود.

این کار باعث میشود علاوه بر سوریس جک ها اگر مشکلی به وجود امده باشد زودتر تعمیر شود. برای استفاده از سرویس و نگهداری جک درب پارکینگ میتوانید با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات سرویس نگهداری دهید. همچنین برای تعمیر جک پارکینگ دو لنگه و عیب یابی آن با شماره 09129350933 تمای بگیرید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *